Spreker Datum Bijzonderheden
donderdag 31 december 2020 19:30

Oudejaarsdienst

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 27 december 2020 09:30

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

vrijdag 25 december 2020 10:00

Kerst

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 20 december 2020 09:30

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 13 december 2020 09:30

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 06 december 2020 09:30

Psalm 121 - Polderblindheid en het zien van God

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 29 november 2020 09:30

Johannes 5: 30-45

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 22 november 2020 09:30

Johannes 5:19-29 - Jezus roept tot leven.

Eeuwigheidszondag

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 15 november 2020 09:30

Deuteronomium 6: 4-9

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 08 november 2020 09:30

Matteüs 18:15-20

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

woensdag 04 november 2020 19:30

Dankdag

1 Tessalonicenzen 5:12-14 - Dank God onder alle omstandigheden

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

woensdag 04 november 2020 15:00

Dankdag

Live te volgen via YouTube van Zuidhoven

zondag 01 november 2020 09:30

Matteüs 18:6-14 - Hindernissen op de weg naar Gods koninkrijk

Wijken C1 en C2 zijn uitgenodigd.

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 25 oktober 2020 09:30

Matteüs 6:12 - Feest van het Koninkrijk: schulden vergeven

Wijken B1 en B2 zijn uitgenodigd.

Live te volgen via Kerkdienst Gemist of YouTube.

zondag 18 oktober 2020 09:30

Spreuken 14:10 - Zie naar elkaar om en wijs elkaar op het gebed

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 11 oktober 2020 09:30

Matteüs 18:1-5 - Je komt als geroepen

Bevestiging ambtsdragers

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 04 oktober 2020 11:00

Matteüs 17:24-27 - Leven in Jezus' kracht

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 04 oktober 2020 09:00

Matteüs 17:24-27 - Leven in Jezus' kracht

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 27 september 2020 09:30

2 Samuel 9: 1-13 - Van vluchteling tot Koningszoon
De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 20 september 2020 09:30

Viering Heilig Avondmaal en verkiezing ambtsdragers

Filippenzen 1:1-11 - God voltooit waar Hij aan begint


De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 13 september 2020 16:30

Viering Heilig Avondmaal en verkiezing ambtsdragers

2 Timoteüs 2:1-13 - Houd je aan Gods spelregels

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 13 september 2020 09:30

Viering Heilig Avondmaal en verkiezing ambtsdragers

2 Timoteüs 2:1-13- Houd je aan Gods spelregels

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

vrijdag 11 september 2020 14:30

Huwelijksbevestiging Anke en Jochem

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 06 september 2020 09:30

Openbare Geloofsbelijdenis

2 Timotheus 1: 1-10 - Tel Gods zegeningen. En blijf dat doen.

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 30 augustus 2020 09:30
zondag 23 augustus 2020 09:30

Matteüs 5:1-10 en vers 43-48 - Gelukkig de vredestichters. Zij zullen Gods kinderen genoemd worden

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 16 augustus 2020 09:30
zondag 09 augustus 2020 09:30
zondag 02 augustus 2020 09:30

2 Koningen 7 - Iedereen moet het goede nieuws te horen

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.

zondag 26 juli 2020 09:30

Kolossenzen 3:14 - Geschapen voor contact en relatie

De dienst is live te volgen via Kerkomroep of YouTube.