De Commissie van Beheer (CvB) bestaat uit:

  • Peter van Leeuwen (voorzitter)
  • Ivonne Medendorp (boekhouder)
  • Willeke Bons (financiële zaken)
  • Tom van Stenis (technische zaken)


Deze commissie heeft als taak om, in opdracht van de kerkenraad, het beheer te voeren over de materiële zaken van onze kerk.  Dit houdt o.a. in: onderhoud/beheer van het kerkgebouw en de pastorie, de financiële administratie (innen VVB, zaalhuur en betaling van de facturen, salarissen en traktement), het financieel jaarverslag en de begrotingen.

De CvB is bereikbaar op: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. De boekhouder is bereikbaar op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .